POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)

Reklamacje i zwroty

1. Opis procedury reklamacyjnej:

Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję producenta. Jeśli dostarczyliśmy wadliwy produkt, prosimy o odesłanie na nasz adres w ciągu 14 dni od otrzymania towaru wraz z dokumentem potwierdzającym zakup.

  1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem zamowienia@bookolika.pl lub w formie pisemnej na adres Wydawnictwa, na formularzu, który można pobrać pod linkiem: www.bookolika.pl/reklamacja_towarow.pdf
  2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Wydawnictwo zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
  3. Wydawnictwo rozpatrzy reklamację w terminie 7 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
  4. Odpowiedź na reklamację wysyłana będzie na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
  5. Po rozpatrzeniu reklamacji, w ciągu 7 dni otrzymasz nowy produkt lub zwrot pełnej kwoty (w przypadku braków magazynowych)

 

UWAGA!

  • zgłoś zaistniały fakt w trakcie odbioru towaru (poczta, kurier)
  • sporządzić protokół
  • telefonicznie lub e-mailem powiadomić sprzedającego

 

2. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy. Wzór formularza odstąpienia od umowy, dostępny jest pod adresem: www.bookolika.pl/formularz_odstapienia_od_umowy.pdf

Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą.

Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru w przypadku jej uiszczenia przez Konsumenta na rzecz Wydawnictwa. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania przez Wydawnictwo zwrotu towaru (jeżeli został on już wysłany Konsument owi) oraz oświadczenia, o którym mowa w ust. 1. Warunkiem zwrotu jest podanie numeru konta bankowego Konsumenta.

 

3. Koszt zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy i zwrotu książek w wyżej umówionym terminie, Sprzedawca gwarantuje zwrot w wysokości ceny towaru oraz kosztów przesyłek.

 

4. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Promocje, nowości i oferty specjalne wprost na Twój e-mail.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
bądź na bieżąco z promocjami, nowościami i konkursami,
otrzymuj zniżki przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.
Zapowiedzi
Bezpłatna dostawa
od 70 zł
Zamów teraz
Sprawdź szczegóły
Śledź nas na: