POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
Home / Rozwój osobisty / Związki, rodzina / Pan Henryk, mężczyzna z Warszawy.
Pan Henryk, mężczyzna z Warszawy.

Pan Henryk, mężczyzna z Warszawy.

Autor: Majka Fijewska
Ilustracje:
Cena: 34.99 zł   49.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
AMILIA
Data premiery:
24-04-2024
Ilość stron:
554
Rodzaj oprawy:
miękka ze skrzydełkami
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 74 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 34.99 zł   49.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 35.01 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

 Pan Henryk Dąbrowski ma 71 lat, jest wdowcem i od roku mieszka w Domu Spokojnej Starości nieopodal Łazienek w Warszawie, dokąd przeniósł się kilka lat po stracie żony i córki. Wewnętrznie żyje w świecie po katastrofie. Jest rok 1987 i wydaje się, że zarówno w życiu pana Henryka, jak i w smutnej polskiej rzeczywistości niewiele może się zmienić. A  jednak… Nieoczekiwanie pan Henryk, uniesiony honorem i poruszony spotkaniem z kobietą, składa przedziwną przysięgę. Jej dotrzymanie wymagać będzie wiele trudu i szczęścia, a spełnienie pociągnie za sobą szereg konsekwencji.

Bezkompromisowa miłość do pani Elżbiety i niezwykłe zachowanie pana Henryka porusza całe jego otoczenie. Mieszkańcy Domu, jeden po drugim, wracają do życia, które gwałtownie nabiera koloru.
Opisując wewnętrzną przemianę głównych bohaterów – od rezygnacji do nadziei, od zamrożenia do rozpalenia wewnętrznego żaru – autorka poddaje w wątpliwość polską niemoc, ukazując sprawczą siłę międzyludzkich relacji. Stawia pytanie o prawdziwe źródła wewnętrznego odrodzenia człowieka.

Rozsiądź się w świecie tej powieści, pozwól, by odnowiła twoje zasoby wiary w dobrych ludzi. Przedstawiamy ci książkę, której możesz zaufać.     
 
O autorce: Majka Fijewska (Maria Król-Fijewska) jest  psycholożką i psychoterapeutką. Napisała szereg książek i artykułów psychologicznych. Współprowadzi Ośrodek Intra. Mieszka z mężem Piotrem pod Warszawą. Ma cztery córki.  Jest panią psa Tazariusza. W życiu stara się robić to co ma sens i rozumieć znaczenia stojące za wydarzeniami. Fascynuje ją zjawisko wewnętrznej przemiany człowieka. 

„Przez całe moje zawodowe życie staram się pomagać ludziom w znajdowaniu  nadziei nawet wtedy, kiedy wydaje się to bardzo trudne. Ta książka to próba odpowiedzi na pytanie, gdzie jej szukać. To mój manifest wiary w dobro, które rodzi się z bliskości”. 
Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów