POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
Home / Wiek 7-9 lat / rozwój i zabawa / Niezwykły świat zwierząt. Zagadki, labirynty i inne zabawy.
Niezwykły świat zwierząt. Zagadki, labirynty i inne zabawy.Niezwykły świat zwierząt. Zagadki, labirynty i inne zabawy. - zdjęcie nr 2Niezwykły świat zwierząt. Zagadki, labirynty i inne zabawy. - zdjęcie nr 3Niezwykły świat zwierząt. Zagadki, labirynty i inne zabawy. - zdjęcie nr 4

Niezwykły świat zwierząt. Zagadki, labirynty i inne zabawy.

Autor:
Ilustracje: Jenny Wren
Cena: 15.99 zł   24.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
Bookolika
Data premiery:
5-10-2023
Ilość stron:
96
Rodzaj oprawy:
miękka
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 91 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 15.99 zł   24.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 12.50 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 54.01 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

Książki uczą i pomagają zrozumieć świat i własne uczucia

Książeczki dla najmłodszych dzieci, bajki dla nieco starszych i powieści oraz komiksy dla nastolatków to jedna z najlepszych form wspomagających prawidłowy rozwój dzieci. Odpowiednio dopasowane do wieku książki uczą pożytecznych rzeczy, przekazują wartości, pomagają zrozumieć otaczający dziecko świat a także pomagają uporać się z własnymi uczuciami i lękami. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać dla dzieci książki wartościowe, które jak najwięcej wniosą w życie małego człowieka. W naszej księgarni oferujemy szeroki wybór tematyczny książek dla dzieci w różnym wieku!

Świat zwierząt w książkach dla dzieci – nauka przez zabawę

Świat zwierząt jest niezwykle fascynujący dla dzieci. Zazwyczaj już pierwsze książki, które dajemy maluchom, zawierają wiele ilustracji zwierząt. Często dzieci rozpoczynają przygodę z mówieniem od  naśladowania głosów zwierzęcych. Między innymi dlatego w późniejszym okresie lubią wszystko, co związane jest ze światem zwierząt. W naszej księgarni oferujemy liczne pozycje książkowe, w których znajdują się zagadki o zwierzętach, ciekawostki i fakty z obszaru fauny.

Zagadki dla dzieci o zwierzętach, zawarte w naszych książkach, pozwalają najmłodszym poznawać życie i świat zwierząt. Mogą oni odkrywać tajemnice fauny bawiąc się jednocześnie. Nauka przez zabawę jest nie tylko przyjemna, ale również skuteczna. Już nawet najmłodsze dzieci mogą poznawać ciekawostki i fakty, które mogą zaskoczyć nawet niektórych dorosłych!

Zagadki o zwierzętach znajdujące się w proponowanych przez nas pozycjach rozwijają umiejętności myślowe dziec. Maluchy uczą się logicznego myślenia, analizy a także znajdują kreatywne rozwiązania dla pojawiających się problemów. Prócz tego, regularne sięganie po książki, zwłaszcza te ciekawe i angażujące, jakimi bez wątpienia są zagadki dla dzieci o zwierzętach, pozwalają budować pozytywny stosunek do książek, ucząc, że literatura może być fascynująca dla każdego!

Książki wprowadzają w fascynujący świat

Książki dla dzieci, zwłaszcza te z zagadkami o zwierzętach, stanowią nie tylko atrakcyjne narzędzie edukacyjne, ale także skarb, który otwiera drzwi do fantastycznego świata słów, kreatywności i pozytywnego stosunku do czytania. Wybierając książki dla dzieci, pamiętajmy zawsze o dopasowaniu ich do wieku dziecka. W naszej ofercie znajdują się wiele pozycji przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa wybierze najlepszą książkę dla swojego dziecka.

 

Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów