POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
Home / Wiek 7-9 lat / rozwój i zabawa / Łamigłówki i krzyżówki. Ponad 100 zabaw i zadań.
Łamigłówki i krzyżówki. Ponad 100 zabaw i zadań.Łamigłówki i krzyżówki. Ponad 100 zabaw i zadań. - zdjęcie nr 2Łamigłówki i krzyżówki. Ponad 100 zabaw i zadań. - zdjęcie nr 3Łamigłówki i krzyżówki. Ponad 100 zabaw i zadań. - zdjęcie nr 4

Łamigłówki i krzyżówki. Ponad 100 zabaw i zadań.

Autor:
Ilustracje:
Cena: 16.25 zł   24.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
Bookolika
Data premiery:
12-04-2022
Ilość stron:
112
Rodzaj oprawy:
miękka
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 20 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 16.25 zł   24.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 12.50 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 53.75 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

Idealna krzyżówka dla 6-latka, 7-latka, 8-latka

Nauka poprzez zabawę? Tak, to jest możliwe! Wcale nie jest powiedziane, że nauka musi być nudna i zniechęcająca, ponieważ te krzyżówki dla 6-latka idealnie sprawdzają się, kiedy nasza pociecha potrzebuje rozrywki, a nam zależy na jej rozwoju. Kluczem jest tutaj mądre gospodarowanie czasem wolnym swojego dziecka, dlatego jeśli ciągle brakowało Ci takiego rozwiązania, nie musisz już dłużej szukać.

Proste zadania i krzyżówki są tutaj tylko pretekstem do tego, aby wspierać rozwój dziecka w atrakcyjny sposób, dając też solidną dawkę dobrej zabawy. Całość skonstruowana jest w taki sposób, aby dostarczać mnóstwo radości. Wszystko to w naturalny sposób wspiera naukę nazywania, a także pisania prostych wyrazów. Uczy koncentracji swej uwagi, wzmacnia koordynację ręki, a jednocześnie bez nadmiernego wysiłku ćwiczy zarówno pisanie, jak i liczenie.

Krzyżówka dla dzieci (6 lat, 7 lat, 8lat) – z czego skorzysta nasze dziecko?

Wybór tego wydania to nie tylko proste zadania i krzyżówki, ale też różnego rodzaju inne łamigłówki, które można rozwiązywać wspólnie z rodzeństwem, czy też z przyjaciółmi. Wtedy oczywiście zabawa jest jeszcze lepsza, dlatego warto zachęcić dziecko do podzielenia się wrażeniami z innymi. Co zatem znajduje się w książce?

•            Krzyżówki, labirynty

•            Proste, nieskomplikowane działania matematyczne

•            Zadania typu - połącz kropki

•            Ćwiczenia - znajdź cień lub kształt

•            Znajdź różnice

•            Kolorowanie według cyfr

•            Rysowanie po wyznaczonym śladzie

•            Poszukiwanie i wyznaczanie drogi.

Nie ma konieczności czytania skomplikowanych poleceń, aby w bardzo krótkim czasie dojść do tego, w jaki sposób powinno się rozwiązać dane zadanie. Co warte podkreślenia – cały ten czas poświęcony na ich rozwiązanie daje możliwość bardzo szybkiego oraz nieskomplikowanego odnalezienia się na kolejnych etapach nauki w szkole, co jest bardzo istotne szczególnie podczas edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Wybierając wydanie właśnie z tej serii, fundujesz swojemu dziecku pełną satysfakcji i dobrej zabawy naukę, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.

 

Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów