POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
Home / Wiek 4-6 lat / rozwój i dorastanie / Jak narysować? Krok po kroku 50 rysunków: zwierzęta, postacie, pojazdy.
Jak narysować? Krok po kroku 50 rysunków: zwierzęta, postacie, pojazdy.Jak narysować? Krok po kroku 50 rysunków: zwierzęta, postacie, pojazdy. - zdjęcie nr 2Jak narysować? Krok po kroku 50 rysunków: zwierzęta, postacie, pojazdy. - zdjęcie nr 3Jak narysować? Krok po kroku 50 rysunków: zwierzęta, postacie, pojazdy. - zdjęcie nr 4

Jak narysować? Krok po kroku 50 rysunków: zwierzęta, postacie, pojazdy.

Autor:
Ilustracje: Sr. Sanchez
Cena: 15.99 zł   24.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
Bookolika
Data premiery:
5-10-2023
Ilość stron:
96
Rodzaj oprawy:
miękka
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 89 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 15.99 zł   24.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 12.50 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 54.01 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

Rozwijanie kreatywności dzieci poprzez odpowiednie książki

Książki dla dzieci mają niebagatelny wpływ na rozwój. Dzięki nim obszary mózgu odpowiedzialne za uczenie się oraz za wyobraźnię doskonale się rozwijają. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym znacznie szybciej się uczą, z łatwością przyswajają nową wiedzę, a ich wyobraźnia pozwala kreatywnie spędzać wolny czas. Warto pamiętać o różnorodności publikacji dla dzieci. Oprócz klasycznych książek do dyspozycji są również komiksy, encyklopedie, a także pozycje pozwalające ćwiczyć niektóre umiejętności. Zaliczają się do nich m.in. książki do nauki rysowania. Książki tego typu nie tylko gwarantują rozrywkę, ale także stymulują kreatywność i umiejętności plastyczne dziecka.

Książki do nauki rysowania dla dzieci – zapewnij dziecku rozwijającą rozrywkę

Rodzice bardzo często zastanawiają się, co mogą kupić dziecku na prezent, aby zapewnić mu kreatywną i rozwijającą rozrywkę. Półki sklepów uginają się od kolorowych i głośnych zabawek sprawiając niemały problem z wyborem. Najlepsze okazują się jednak rozwiązania najprostsze – pozycje książkowe. Dlaczego? Ponieważ bardzo pozytywnie stymulują one mózg i to zarówno u maluszków, którym czytają rodzice, jak i u starszych dzieci, które czytać potrafią już same. Czytanie książek jest doskonałym treningiem dla wielu obszarów mózgu, zwłaszcza tych odpowiedzialnych za koncentrację, pamięć i wyobraźnię.  Niezwykle  ciekawym rodzajem książek są książki do nauki rysowania dla dzieci.

Książki do nauki rysowania pozwalają na:

  • Rozwój umiejętności motorycznych  –  książki, w których znajdują się zadania do wykonania, wpływają na rozwój ruchowy dziecka, zwłaszcza motorykę małą. Dzięki ćwiczeniom rysowania, wspomaga się pracę mózgu oraz precyzję ruchów dłoni, co w przyszłości zaowocuje pięknym pismem ręcznym.
  • Poszerzanie kreatywności i wyobraźni –  dzięki zachęcaniu do tworzenia obrazków, postaci i historii, rozwija się myślenie poza schematami, zwiększając kreatywność dziecka.
  • Budowanie pewności siebie –  udoskonalanie umiejętności i obserwowanie swoich osiągnięć poprawia znacząco wiarę w swoje możliwości, ucząc dziecko, że jest w stanie wiele osiągnąć.
  • Rozwijanie umiejętności społecznych – książki do nauki rysowania dają szansę na budowanie relacji opartych na pasji – wspólne spędzanie czasu, wymiana doświadczeń i umiejętności, czy to pomiędzy rodzeństwem, rówieśnikami czy też dzieckiem a rodzicem, to bardzo cenne doświadczenie! 

Odpowiedni dobór książek kluczem do sukcesu

 

 

 

W księgarniach i sklepach jest wiele książek dla dzieci. Zadaniem rodzica lub opiekuna jest odpowiedni dobór książek do wieku dziecka, umiejętności oraz pasji. To niezwykle ważne, gdyż dobrze dobrana pozycja książkowa gwarantuje większe szanse, że dziecko pokocha literaturę! Zatem, wybierając książkę dla dziecka warto wziąć pod uwagę:

  • wiek dziecka,
  • zainteresowania,
  • umiejętności dziecka,
  • poziom trudności,
  • inspirujące i ciekawe ilustracje,
  • odpowiedni przekaz.

Zachęcamy rodziców i opiekunów do tego, aby byli aktywnymi partnerami w rozwoju dla swoich dzieci. Wiemy, że książki do nauki rysowania dla dzieci są doskonałym wyborem zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek w rożnym wieku! Mamy nadzieję, że w naszej bogatej ofercie, znajda Państwo idealne książki dla dzieci – nie tylko książki do nauki rysowania, ale także wiele innych ciekawych pozycji.

Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów