POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
Home / Wiek 7-9 lat / edukacja / Elementarz. Nauka pisania. Ćwiczenia grafomotoryczne.
ELEMENTARZ Nauka pisaniaELEMENTARZ Nauka pisania - zdjęcie nr 2ELEMENTARZ Nauka pisania - zdjęcie nr 3ELEMENTARZ Nauka pisania - zdjęcie nr 4

Elementarz. Nauka pisania. Ćwiczenia grafomotoryczne.

Autor: Monika Majewska
Ilustracje: MM
Cena: 16.25 zł   24.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
Bookolika
Data premiery:
1-09-2022
Ilość stron:
96
Rodzaj oprawy:
miękka
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 60 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 16.25 zł   24.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 12.50 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 53.75 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

Elementarz do nauki pisania

Elementarz. Nauka pisania jest książką, która ma przygotować Twoje dziecko do poczynienia pierwszych kroków w kierunku pisania swoich pierwszych cyfr, liter, a także słów. Pisania po wyznaczonych śladach, zabawa w literowe labirynty, a także wiele innych atrakcyjnych zadań sprawiają, że motoryka malucha jest znacząca usprawniona. To doskonały wstęp do nauki pisania. Kolejno przychodzi czas na to, aby zacząć zapisywać pierwsze litery również kreśląc po śladach, aby w końcu nasze dziecko mogło zacząć pisać już całe słowa. Tak kompletne podejście do grafomotoryki w obrębie tylko jednej książki jest doskonałym kompendium dla Twojej pociechy.

Istota pisania ręcznego i nauki literek

Ręczne pisanie prezentuje sobą bardzo duże znaczenie w przypadku rozwoju wielu istotnych umiejętności, a to np. zdolność skupienia swojej uwagi, koncentracja organizacja, pamięć, a także metodyczność. Jakby nie spojrzeć, pisanie jest przecież jednym z pierwszych etapów nauki. Jeśli nie pojawi się podstawowy rozwój psychoruchowy w procesie nabywania umiejętności pisania, dziecko mogłoby mieć problemy w przyswajaniu wiedzy w dalszej edukacji szkolnej.

Nauka pisania liter, która sprzyja zdolnościom poznawczym dziecka

To właśnie w okresie wczesnego dzieciństwa, w mózgu dziecka dochodzi do powstawania miliardów połączeń synaptycznych, a sami pisanie tak jak i zabawa oraz posługiwanie się przedmiotami sprawia, że dochodzi do stymulacji aktywności mózgu, a także rozwoju wspomnianych połączeń.

Literki do nauki pisania – niezbędny etap rozwoju psychoruchowego naszej pociechy

Wykorzystując Elementarz. Nauka pisania przyczyniamy się do koordynacji ruchów mięśni, wspieramy wypracowanie zręczności oraz rozwojowi motoryki małej. Wszystko to poprzez koordynację ruchów ręki, dłoni oraz palców, aby wykonać jednocześnie wiele małych i skomplikowanych ruchów.

Wielu ekspertów łączy również umiejętności pisania ze zdolnościami do otwierania pudełek, czy też zawiązywania sznurowadeł. Kiedy czynność zostanie już opanowana, pisanie może stać się już zupełnie automatyczną sprawą. Dziecko będzie mogło skupić się na pracy, bez jakichkolwiek zmartwień o kreślenie liter.

Znacznie lepsze rozpoznawanie oraz zapamiętywanie, dzięki nauce pisania literek

 

Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów