POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
Home / Wiek 4-6 lat / edukacja / Elementarz 4latka. Wielka Akademia.
Zadania dla 4 latka

Elementarz 4latka. Wielka Akademia.

Autor: Monika Majewska
Ilustracje: MoMa
Cena: 12.50 zł   24.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
Bookolika
Data premiery:
2-03-2022
Ilość stron:
96
Rodzaj oprawy:
miękka
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 84 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 12.50 zł   24.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14.99 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 57.50 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

Elementarz 4-latka, czyli zabawa i rozwój 

Dla odpowiedniego rozwoju dziecka w każdym wieku, konieczne jest wsparcie rodziców, ale też pomoce dydaktyczne. Akademia 4-latka to pozycja obowiązkowa dla tych, którym zależy na ciekawym, kreatywnym oraz prężnym rozwoju swojej pociechy. Nie są to zwykłe polecenia, które należy wykonać. Elementarz dla czterolatka motywuje i zachęca, a to np. interesującymi ilustracjami, ćwiczeniami, a także naklejkami. Każde zadanie dla czterolatka zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było na poziomie adekwatnym do możliwości przeciętnego dziecka w tym wieku.

Jak zmotywować dziecko do nauki z elementarzem 4-latka?

Musisz pamiętać o tym, aby Twoje dziecko było cały czas doceniane. Najlepiej realizować to przy pomocy dostępnych naklejek ze złotym pucharem, które powinniśmy wręczać po każdym prawidłowo wykonanym zadaniu. To bardzo ważne, aby zachować odpowiednie tempo rozwoju, a jednocześnie by nie utracić tak ważnej radości, której dostarczać ma nauka i zabawa z elementarzem dla 4-latka. 

Książka to około sto stron zadań, ćwiczeń i wskazówek, które sprawią, że Twoje dziecko wejdzie na wyższy poziom niż rówieśnicy, przez co już na etapie edukacji szkolnej, znacznie łatwiej będzie przyswajać wiedzę. To pod wieloma względami szansa na to, aby pomóc swojej pociesze lepiej wejść w wymagający dla umysłu i ciała okres wieloletniej edukacji.

Jakimi elementami elementarz 4-latka zachęca najbardziej?

 Każde zadanie w książce to opracowanie wykonane przez dyplomowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego, dlatego są one w stanie pomóc w adaptacji w szkole i przedszkolu. Co więcej, całość jest przygotowana zgodnie ze ścisłymi wytycznymi programowymi, jakich wymaga Ministerstwo Edukacji i Nauki. Wobec tego, każdy rodzic ma pewność, że ma do czynienia z licencjonowanym produktem, który w odpowiedni sposób wspiera rozwój dziecka. 

Książka zaopatrzona jest w atrakcyjne wizualnie ilustracje z ramkami, przez co możliwa jest lepsza koncentracja na danym zadaniu. Obecne w wydaniu naklejki pełnią funkcję nagród, więc mamy tutaj do czynienia ze skutecznym motywatorem do podejmowania kolejnych prób rozwiązania zadania. Kiedy dziecko ukończy cały program, na końcu czeka na nie dyplom, który jest nagrodą za ukończenie elementarza 4-latka.

 

 

Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów