POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
Home / Wiek 0-3 lat / edukacja / Elementarz 2latka. Wielka Akademia.
Elementarz 2 latkaElementarz 2 latka - zdjęcie nr 2Elementarz 2 latka - zdjęcie nr 3Elementarz 2 latka - zdjęcie nr 4

Elementarz 2latka. Wielka Akademia.

Autor: Monika Majewska
Ilustracje: MoMa
Cena: 15.99 zł   24.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
Bookolika
Data premiery:
2021
Ilość stron:
96
Rodzaj oprawy:
miękka
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 81 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 15.99 zł   24.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 12.50 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 54.01 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

Elementarz 2-latka z ćwiczeniami. Wielka Akademia

„Elementarz 2-latka z ćwiczeniami” to opracowanie z serii Wielka Akademia. Zawarte w publikacji ćwiczenia zostały dostosowane do umiejętności poznawczych dziecka. Zadania dla 2-latka opracowano w oparciu o najnowszą wiedzę pedagogiczną, by ułatwić maluchowi tak zrozumienie poleceń, jak i ich poprawne realizowanie.

Elementarz dwulatka wydawnictwa Bookolika obejmuje bardzo szeroki zakres tematyczny. W książce zamieszczono ćwiczenia dotyczące zagadnień wzbudzających zainteresowanie małego czytelnika, takich jak:

·       pory roku,

·       zwierzęta,

·       zabawa w domu i na placu zabaw,

·       życie na wsi,

·       kolory,

·       rośliny,

·       przyjęcie urodzinowe,

·       warzywa i owoce oraz zdrowe odżywianie się,

·       zawody,

·       pojazdy,

·       morze i plaża,

·       ubiór,

·       nauka higieny.

 

Zadania dla dwulatka – dlaczego warto wprowadzić je do edukacji dziecka?

Wszystkie ćwiczenia dla 2-latka, które znajdziesz w elementarzu, poprzedzone zostały odpowiednio sformułowanymi, zrozumiałymi wskazówkami motywującymi. Przystępna forma oraz ciekawe tematy sprawiają, że nauka dla 2-latka staje się prawdziwą przyjemnością – zdobywa on nowe umiejętności i utrwala już posiadaną wiedzę.

Oferowany przez nas elementarz dla 2-latka ułatwia rodzicom i opiekunom aktywne wspieranie dziecka w naturalnym rozwoju najważniejszych zdolności. Maluch, w ramach poleceń zawartych w publikacji ćwiczy rysowanie, uczy się opowiadania o tym, co widzi, a także kształtuje umiejętności związane z rozróżnianiem przeciwieństw czy podstawowych relacji przestrzennych. Atrakcyjna forma zadań, uzupełniona o możliwość stosowania naklejek znajdujących się w zestawie, nie męczy dziecka, za to zachęca je do dalszej pracy poprzez zabawę.

W ramach serii Akademia 2-latka publikowane są książki opracowane pod nadzorem dyplomowanych nauczycieli tak, by zadania odpowiadały poziomowi rozwoju dziecka w tym wieku. Stymulowanie procesów myślowych u tak małych dzieci pozwala wykształcić dobre nawyki edukacyjne i przyczynia się do szybszego i efektywniejszego rozumienia wymogów stawianych przed dzieckiem na etapie wczesnoszkolnym i szkolnym.

 

Nie tylko nauka!

 

Elementarz traktuj jako narzędzie nie tylko edukacyjne, ale też umacniające łączące Was więzi. Rozwiązywanie ćwiczeń, wspólne kolorowanie i rozmawianie o zadaniach mogą być ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Pamiętaj, by doceniać malucha za trud wkładany w jego pracę – ułatwią Ci to naklejki motywacyjne z pucharami, które stanowią formę nagrody!

Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów