Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystkie" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.
Zezwól na:
Niezbędne Wszystkie
Zezwalam
POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
Home / Wiek 4-6 lat / edukacja / Dinozaury świata. 200 ciekawostek.
Dinozaury świata. 200 ciekawostek.Dinozaury świata. 200 ciekawostek. - zdjęcie nr 2Dinozaury świata. 200 ciekawostek. - zdjęcie nr 3Dinozaury świata. 200 ciekawostek. - zdjęcie nr 4

Dinozaury świata. 200 ciekawostek.

Autor: Cristina Banfi
Ilustracje: Lorenzo Sabbatini
Cena: 22.59 zł   39.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
Bookolika
Data premiery:
4-10-2023
Ilość stron:
96
Rodzaj oprawy:
twarda
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 90 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 22.59 zł   39.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.69 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 47.41 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

Odkrywanie tajemniczego świata dzięki książkom

Dzieci są niezwykle ciekawe wszystkiego, co je otacza. Zadają setki pytań każdego dnia, oczekując od osób dorosłych prostych odpowiedzi na niekiedy bardzo skomplikowane zagadnienia. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą książki, w których znajduje się skarbnica wiedzy! Dzieci mogą korzystać z różnorodnych książek, które mogą w ciekawy sposób przedstawić wiele zagadnień. Dla dzieci, które zainteresowane są światem dinozaurów, z pewnością gratka będzie książka o dinozaurach, w której znajdują się ciekawostki o dinozaurach dla dzieci.

Odkrywanie świata dinozaurów – książka o dinozaurach dla dzieci

Prawie wszystkie dzieci w pewnym okresie uwielbiają historie o dinozaurach – pradawnych zwierzętach, tajemniczych, których dzisiaj nie możemy już oglądać. Z wielu powodów dinozaury są bardzo trakcyjne. Ciekawostki o dinozaurach z cała pewnością spodobają się dzieciom, które aktualnie się nimi interesują. Odkrywanie zaginionego świata dinozaurów za pośrednictwem literatury nie tylko rozwija wyobraźnię, ale również kształtuje umiejętności poznawcze i pasję do nauki. Książki dla dzieci o dinozaurach przenoszą najmłodszych czytelników w fascynujący świat prehistoryczny, pełen tajemniczych stworzeń. Z każdą stroną maluchy odkrywają różne gatunki dinozaurów, ich zachowania i środowisko życia. To nie tylko lekcja paleontologii, ale również podróż w czasie, której efektem jest rozwinięcie zainteresowania nauką od najwcześniejszych lat. Książki o dinozaurach pełne są barwnych opisów, które składają się na wizualne ścieżki wyobraźni. Dzieci, przeglądając strony tych publikacji, kreują w swoich umysłach obrazy prehistorycznych krajobrazów, co rozwija kreatywność i zdolność do abstrakcyjnego myślenia. Literatura dziecięca o dinozaurach, zwłaszcza ciekawostki o dinozaurach dla dzieci, nie tylko przedstawia różne gatunki tych prehistorycznych stworzeń, ale również edukuje na temat różnorodności życia na Ziemi. Dzieci uczą się, jakie formy życia istniały przed milionami lat, co rozwija ich zainteresowanie biologią i historią życia na naszej planecie.

Książki dla dzieci – dlaczego warto dawać e dzieciom?

Czytanie książek jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. Od dawna znane są naukowo potwierdzone korzyści wynikające z częstego obcowania z literaturą. Przede wszystkim znacznie lepiej rozwija się mózg. Badania neurologiczne wykazują, że u dzieci, którym dużo czytano w dzieciństwie, i które same czytają w późniejszym okresie, mają lepiej rozwinięte obszary w mózgu związane z mową oraz rozumieniem. Ich zdolności komunikacyjne także są wysokorozwinięte. Wiadomo także, że czytanie rozwija rozwój wyobraźni, a historie w książkach pobudzają do abstrakcyjnego myślenia. Nie bez znaczenia jest także rozwój emocjonalny, zwłaszcza budowanie więzi pomiędzy dzieckiem, a rodzicem, zwłaszcza w pierwszych latach życia dziecka. Dzieci, którym się wiele czyta, świetnie czytają emocje innych, są empatyczne, potrafią ze swoboda nawiązywać kontakty i rozwiązywać problemy.

 

W naszej księgarni oferujemy pozycje w różnych przedziałach wiekowych: od 0 do 3 lat, od 4 do 6 lat, od 7 do 9 lat, a także powyżej 10 lat. Kupując książki dla dzieci, warto kierować się przedziałami wiekowymi, tak aby treści w nich zawarte były jak najlepiej dopasowane do umiejętności dziecka. 

Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów