POCZEKAJ
Zapisz się na newsletter i bądź zawsze na bieżąco!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, w tym informacji o rabatach i promocjach od Bookolika Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 43A/37B, 01-001 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
zapisz się
koszyk (0)
10 uczuć - książka dla dzieci10 uczuć - książka dla dzieci - zdjęcie nr 210 uczuć - książka dla dzieci - zdjęcie nr 310 uczuć - książka dla dzieci - zdjęcie nr 4

10 uczuć

Autor: Marcin Przewoźniak, Dominika Drużka
Ilustracje: Marcin Piwowarsk, Agnieszka Matz
Cena: 22.99 zł   34.99 zł
Wysyłka: 24 godziny + czas dostawy
0 / 0
Seria:
Wydawnictwo:
Bookolika
Data premiery:
9-02-2022
Ilość stron:
64
Rodzaj oprawy:
twarda
Inne książki tego autora
Inne książki z tej serii
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
W magazynie pozostało: 96 sztuk
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 22.99 zł   34.99 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17.50 zł
dodaj do ulubionych
Koszt dostawy
Do darmowej dostawy pozostało 47.01 zł
Masz pytania odnośnie produktu, procesu zakupów?
Napisz do nas:
wydawnictwo@bookolika.pl
lub zadzwoń
+48 783 002 983
W pakiecie taniej

10 uczuć, czyli wyprawa do świata pełnego emocji

Już od najmłodszych lat człowiekowi towarzyszy radość, złość, lęk, a także szereg innych emocji i uczuć, które trzeba potrafić nazywać i wiedzieć, w jaki sposób odpowiednio na nie reagować. Dzieci bardzo szybko dostrzegają, że uczucie mają wpływ na ich nastrój, ale też to, że ich emocje mają też przełożenie na innych – na rodziców, rodzeństwo, czy też rówieśników. 10 uczuć to książka, która poprzez wyprawy rozwojowe oswaja dziecko z tytułowymi uczuciami, a wszystko to w interesujący oraz atrakcyjny dla dziecka sposób.

O czym opowiada książka 10 uczuć?

Bohaterowie – Olek, Mela, a także Pan Kot Mrucki, wybierają się na wędrówkę po świecie, który przepełniony jest wieloma ciekawymi, zaskakującymi, a nawet zadziwiającymi miejscami. W trakcie wyprawy, docierają do szeregu miejscowości, takich jak: Cochocieszyna, Ojejowa, Obleśnicy czy Znikowa Podstolnego.

Każdego razu mają do czynienia z zupełnie inną, ekscytującą przygodą, która wywołuje wspomniane w samym tytule uczucia. Podczas wędrówki spotykają się ze smutkiem, radością, zaskoczeniem, obrzydzeniem, wstydem, a także strachem oraz złością. Pan Kot Mrucki prowadzi z nimi rozmowy o owych wydarzeniach, próbując dowiedzieć się jakie mają odczucia, a także wyjaśniając, dlaczego owe uczucia są bardzo ważne. W każdej z wymienionych wyżej lokacji, na bohaterów czekają nowe doświadczenia, a także pewne pamiątki. Olek i Mela biorą je ze sobą, aby zawsze pamiętać o tym, czego się w tym czasie nauczyli, a także czego doświadczyli.

Dziesięcio rozdziałowa opowieść to tyle samo interesujących miejsc, które odpowiadają również dziesięciu uczuciom, które mogą pojawić się u osób w każdym wieku. Wszystkie rozdziały mają też specjalne wyjaśnienia dla rodziców, dzięki którym możliwy jest powrót do rozmowy z dziećmi o konkretnych uczuciach pojawiających się w książce. To bardzo pouczająca i rozwojowa książka, dla dzieci w różnym wieku, a także na różnym etapie rozwoju emocjonalnego.                                                                                                                                                         

Autorzy:

Marcin Przewoźniak - ceniony autor ponad 60 książek dla dzieci i młodzieży. Jako pedagog wziął do serca maksymę "ucząc- bawić, bawiąc - uczyć". 

Dominika Drużka - psycholog, trener, psychoterapeuta humanistyczny. Na co dzień pracuje z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi, z młodzieżą i dorosłymi. Prowadzi warsztaty profilaktyczne, grupy terapeutyczne oraz indywidualne sesje rozwojowe.

Napisz receznję
Oceń produkt:
Dodaj
Opinie Klientów